MAXİS BİLGİSAYAR HASTANESİ

Yetkili Değil Etkili Ekip

Notebook Tamiri

Maxis Bilgisayar olarak her marka ve model farketmeksizin arızalı notebooklarınızın ücretsiz arıza tespitini yapıyor ve onayınızla birlikte 3 ay garanti kapsamında onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Apple , Samsung , Lg , Sony Her Türlü Telefon Marka Tamiri Teknik Servis Ekibimizle İle Yapılmaktadır.

Network

Sistem uzmanlarımız; analiz aşamasından sonra varolan yapıya entegre edilebilir, yüksek verimli, geliştirilebilir, düşük maliyetli, minimum riskli, gelecekteki ihtiyaçlara da cevap verebilecek projeler üretip müşterilerimize yardımcı olmaktadırlar. Altyapı planlaması ve uyarlaması, Yapısal data kablolaması ve anahtar teslimi, Ağın tasarlanması, Security (Firewall, IPS, IDS, Antivirus, Antispam) VPN, Backup sistemleri, Gerekli donanımın ve yazılımın temini ve kurulumu, Ağ sunucu, istemci ve servislerinin kurulumu, WAN ve LAN kurulumları performans testleri ve anahtar teslimi..

Kamera Sistemleri

Ekonomik krizler ve yaşam standartlarının düşmesine paralel olarak artış gösteren hırsızlık vakalarına karşı korunmanın en etkili yolu elektronik güvenlik kameraları Maxis Bilgisayar’da.

Toner Dolum

Toner kartuşlarının doldurmadan önce hava veya vakum yardımı ile çok iyibir şekilde temizlerseniz kaliteli sonuçlara ulaşırsınız. Renkli toner tozlarında manyetikoksit(Mıknatıs) olmadıgından, orijinal toner bile olsa dökme oluşur, bu dökmenin oranı önemlidir. Kaliteli bir toner tozu ile doldurulan kartuşlardaki baskılarda, aşırı siyahlık ve kağıt yüzeyindeki aşırı dolgu oluşmaz, ince detaylar daha belirgindir. Bazı toner kartuşlarrında Chip ve Sigorta kullanılmasının diğer bir sebebide yazıcıya yeni takılan kartuşun renk tonlarına göre yeniden kalibrasyon yapması içindir.

Web Tasarım

Web Uzmanlarımız ile internet üzerindeki görsel şölenizi hazırlıyoruz isteğe uyarlı web temaları web siteleri sonrasında ise teknık destek alarak butun problemlei çözüyouruz